ZÁSTUPCI ČEMATU NA VELETRHU CEMAT V HANNOVERU

Zástupci společnosti ČEMAT se aktivně zúčastnili jednoho z největších světových veletrhů zaměřených na logistiku CeMAT. Veletrh se konal ve dnech 19. – 23. května v německém Hannoveru a zástupci ČEMATu se během něj setkali se svými partnery.
Své stánky na veletrhu představili nejvýznamnější světoví výrobci příslušenství, pneumatik i náhradních dílů k manipulační a stavební technice. Mezi vystavovatele patřily firmy takových jmen, jakými jsou světový výrobce pneumatik Camopalst-Solideal, italské Marangoni, výrobce vulkolanových koleček Räder-Vogel nebo přední světový výrobce přídavných zařízení Bolzoni-Auramo. Návštěvníky veletrhu čekaly novinky v podobě nové vizuální prezentace značek Camoplast-Solideal a Räder-Vogel. Novinky v sortimentu představila značka Marangoni. Svými výrobky se pochlubili také zástupci dánské firmy Intersoft Nexo, kteří předváděli možnosti vážících systémů v rámci otevřené venkovní expozice.
Veletrhu se zúčastnilo celkem 1025 vystavovatelů z celého světa. Během čtyř dnů veletrh navštívilo více než 53.000 návštěvníků. Jednotlivé expozice byly v rámci veletrhu doplněny také bohatým doprovodným programem.