O společnosti

Společnost ČEMAT, s.r.o. se zaměřuje na služby v oblasti skladování a pronájmu prostor pro Vaše podnikání. Nabízíme kompletní outsourcing služeb, skladování či pronájem prostor pro výrobu s administrativním zázemím v Bohumíně, Praze a na Slovensku v Martině.

NÁŠ CÍL

Hlavním cílem naší společnosti je spokojený zákazník. Zkušený a kvalifikovaný tým zaměstnanců je připraven splnit Vaše požadavky k plné spokojenosti. Díky bohatým zkušenostem a kvalitnímu zázemí s kvalifikovaným personálem umíme dobře poradit a najít vhodný prostor pro Vaše zboží. V případě pronájmu našich prostor, nabízíme komplexní služby, včetně outsourcingu i administrativní podpory.

NÁŠE POSLÁNÍ

Jsme ryze českou/slovenskou společností, která je respektovaným partnerem v oboru skladování , logistiky a outsorsingu služeb skladování , logistiky služeb s tímto spojených. Na základě dlouholetých zkušeností přinášíme našim zákazníkům profesionální řešení v oblasti mobility , manipulace s materiálem, logistiky, skladování aj. služeb s tímto oborem spojených prostřednictvím našich zaměstnanců.

VIZE

Do roku 2030 chceme být moderní společností s významným umístěním na trhu reagující flexibilně a v souladu s nejnovějšími trendy na potřeby zákazníků z oblasti logistiky , skladování a outsorsingu v rámci všech naších lokalit našich areálu v České tak i Slovenské republice.

Obchodní firma

ČEMAT, s.r.o.

Čs. armády 184
735 51 Bohumín
Identifikační číslo: 60776480

Společnost ČEMAT, s.r.o. je držitelem certifikátů

Napsali o nás

S službami ČEMAT s.r.o.  se můžete setkat v řadě odborných článků specializovaných periodik. Vybíráme pro Vás ze světových magazínů a internetových portálů:

Vybíráme pro Vás z českých a slovenských magazínů a internetových portálů:

Potřebujete více informací o halách a skladovacích prostorech?