Hala 7 ČEMAT sro Bohumín

Nová hala v logistickém areálu ČEMAT s.r.o.

V únoru 2023 jsme postavili a zkolaudovali nejnovější přírůstek do našeho stále se rozrůstajícího logistického areálu ČEMAT v Bohumíně a to multifunkční halu číslo 7.

Hala 7 spadá do kategorie úsporných budov s PENB klasifikací úrovně „AB“. Tato hala s celkovou užitnou plochou 300 m2 byla navrhnuta i pro menší společnosti jako prodejní prostor, komerční prostor nebo showroom produktů. Mimořádný zájem o tuto halu potvrzuje i fakt, že byla již před dokončením ihned obsazena svými současnými nájemci.

„Reagujeme na dlouhodobě vysokou poptávku po kvalitních průmyslově-logistických prostorech v Moravskoslezském kraji a jeho blízkém okolí, kde se nové prostory tohoto typu a menších rozměrů shánějí obtížně. Chceme tímto podporovat menší živnostníky a lokální podnikání, kteří pro své aktivity nepotřebují velké logistické sklady, a přesto chtějí být vidět. ČEMAT s.r.o. je skvěle situován v těsné blízkosti hranic s Polskem a dálnice D1, která je hlavní dopravní tepnou Česka. Kromě výborné lokality u dálnice nabízí nová budova nejvyšší standard výstavby s nejmodernějšími prvky, které jsme schopni přizpůsobit specifickým potřebám klientů,“ zdůrazňuje Filip Szmek, manažer obchodu a nemovitostí ČEMAT s.r.o.