MÁME OTEVŘENO! SKLADY I SERVIS ČEMAT JE I NADÁLE V PROVOZU

Vážení zákazníci,

přijali jsme veškerá hygienická opatření v situaci, kdy čelíme světové pandemii nemoci COVID-19.

Rádi bychom Vás chtěli ujistit, že náš provoz stále funguje zcela bez omezení.

Naši zaměstnanci jsou vybaveni ochrannými pomůckami a při vydávání zboží či práci u vás v terénu jsou dodržena maximální hygienická opatření.

Naše sklady i servisní technici jsou plně aktivní, zboží ze skladů standardně vydáváme a po telefonické domluvě s naším servisem za vámi přijedeme a pomůžeme i v terénu.

Přehled našich běžných služeb: lisování pneumatik, OTR montáže a opravy, plnění pneu, pronájem, montáže a opravy přídavných zařízení, dodávání náhradních dílů a další služby.

Zdraví všech a překonání této krize je pro nás na prvním místě, proto veškeré Vaše požadavky nejdříve detailně konzultujeme telefonicky abychom na práci ve vašich podmínkách byli dobře připraveni.

Také naši smluvní dopravci, se kterými spolupracujeme v rámci ČR doručují bez problému. Všichni tito dopravci stanovili speciální opatření k ochraně zdraví nejen svých pracovníků (od pracovníků na skladech až po doručovatele zásilek), ale také koncových zákazníků, tedy Vás, kterým doručují zásilky. Nemusíte se tak obávat osobního kontaktu a rizika nákazy při doručení zboží.

Děkujeme za přízeň a přejeme všem hlavně pevné zdraví!

Tým ČEMAT