CHARITATIVNÍ AKCE PRO KUBÍKA Z BOHUMÍNA

Náš „Čemaťácký“ kolega a fotbalista Jaroslav Kubinski se definitivně rozloučil s fotbalem. A při této příležitosti se rozhodl pomoci předčasně narozenému Kubíkovi.

V sobotu 19. června si Jarda Kubinski zahrál svůj poslední zápasu a uzavřel tak bohatou kariéru, během níž se zapsal mezi bohumínské fotbalové legendy. A při této příležitosti se rozhodl, že akce bude mít charitativní podtext a pomůže tak předčasně narozenémi Kubíkovi z Bohumína, na jehož rehabilitaci se vybíralo vstupné i dary sponzorů.

„Chtěl jsem, aby ten zápas nebyl jenom o legraci, zábavě a o tom, že si pak společně dáme pivo, ale aby i někomu pomohl. Když jsem se dozvěděl o životním osudu Kubíka z Bohumína, který se narodil hodně předčasně, dlouho sváděl boj o holý život a ponese si nadále trvalé následky, měl jsem jasno. Všechny finance, které se podaří vybrat, chceme věnovat na jeho rehabilitaci,“ uvedl Jarda Kubinski. (zdroj denik.cz)

Jsme nesmírně rádi, že v řadách našich zaměstnanců jsou takoví srdcaři. I naše společnost se tak rozhodla pomoci darem ve výši 10.000 Kč. Kubíku, drž se!