ČEMAT VYSTAVOVAL NA EXPO MOKRÁ 2014

 

Zástupci společnosti ČEMAT se aktivně zúčastnili jubilejního 10. ročníku veletrhu Expo Mokrá 2014 zaměřeného na stroje a zařízení pro těžební průmysl, úpravnický průmysl a stavebnictví. Veletrh se konal ve dnech 10. – 12. června v Mokré u Brna.

 Nabídka ČEMATu byla na veletrhu představena formou stánku s venkovní expozicí, kde se zástupci ČEMATu setkali se svými partnery a zákazníky. Čemat na veletrhu představil celé portfolio značek v čele s OTR pneumatikami značky Magna tyres, pneumatikami pro stavební stroje značky Solideal a pásy Camoplast. Velkou pozornost vzbudilo u návštěvníků představení unikátní služby plnění pneumatik hmotou proti průrazům RELY.

Veletrh Mokrá 2014 e absolutně unikátní veletrh svého druhu v České republice, je umístěný přímo v lomu, celková výstavní plocha přesahuje 70 000 m². V letošním roce je jej účastnilo více než 140 vystavovatelů z celé Evropy. Během dvou dnů veletrh navštívilo více než 10.000 návštěvníků. Jednotlivé expozice byly v rámci veletrhu doplněny také doprovodným programem a unikátními.